× CANDY TELENOVELE ×
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

× CANDY TELENOVELE ×

. PriiDruŽii se nam na CanDii porTaLu ! .
 
KazaloPortalRegistriraj seLatest imagesIščiPrijava

 

 × POGOVOR O PONCHOTU ×

Go down 
+3
..nasT*
Mia.*
Anahi.*
7 posters
AvtorSporočilo
Anahi.*
× CanDy - aDmin ×
× CanDy - aDmin ×
Anahi.*


Število prispevkov : 104
Age : 29
Kraj : Ptuj
Registration date : 19/01/2008

× POGOVOR O PONCHOTU × Empty
ObjavljaNaslov sporočila: × POGOVOR O PONCHOTU ×   × POGOVOR O PONCHOTU × Icon_minitimePet Jan 25, 2008 8:55 am

Tukai se lahko malo pogovarjamo o Ponchotu.
Nazaj na vrh Go down
https://candy-telenovele.forummotion.com
Mia.*
× CanDy mod. Team ×
× CanDy mod. Team ×
Mia.*


Število prispevkov : 129
Registration date : 20/01/2008

× POGOVOR O PONCHOTU × Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: × POGOVOR O PONCHOTU ×   × POGOVOR O PONCHOTU × Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 1:45 am

Poncho je neki najlepšega kar so moje oči kadarkoli zagledale
Nazaj na vrh Go down
..nasT*
× CanDy - aDmin ×
× CanDy - aDmin ×
..nasT*


Število prispevkov : 77
Age : 28
Kraj : x Eilite way school x
Registration date : 20/01/2008

× POGOVOR O PONCHOTU × Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: × POGOVOR O PONCHOTU ×   × POGOVOR O PONCHOTU × Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 12:46 pm

x Dulce Bebe x je napisal/a:
Poncho je neki najlepšega kar so moje oči kadarkoli zagledale

ja meni enako Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mia.*
× CanDy mod. Team ×
× CanDy mod. Team ×
Mia.*


Število prispevkov : 129
Registration date : 20/01/2008

× POGOVOR O PONCHOTU × Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: × POGOVOR O PONCHOTU ×   × POGOVOR O PONCHOTU × Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 3:34 pm

Helloo cele noči sanjam o njem. Današnje sanje:

Na začetku sanj sm sanjala pošast ki je lovila mene in mojo sošolko.In smo ful časa bežale in kr naenkrat sva se znašle na šoli in tam je una pošast nas hotla pojest in je pršu miguel-alfonso herrera in me je primu in nesu stran in bežaw da me nebi pojedla ta pošast in sva tekla k ravnateljici in ker smo tekli je ravnateljca miguelu napisala 3 ukore.In js sm ga objela od ozadi in sm rekla da ma lohk 100 ukorov ampak useno je najlepši na svetu.In pol me je pelu u sobo k mojim sošolkam ker mi smo ubistvu bli u šoli v naravi.In me je nesu pač na varno in tam je moja sošolka rekla da je on ful lep in js sm rekla pa kdaj opaziš.In pol smo se usi odpravli spat.In js sm se ponoči priplazla k njemu u sobo kjer je bla tudi Anahi-Mia.In smo se usi trije pogovarjali in pol mi je miguel reku da mi mora pri bazenu neki pokazat.In je bla noč pač če smo že spal a ne in so sam male lučke svetle in metuljči ful je blo lepo in kr naenkrat me je poljubu.Js sm ga nazaj a ne ampak po koncu poljuba sm samo zbežala v sobo nazaj in sm zaspala.In naslednje jutro smo mel nalogo da se mormo dat u skupine in js sm ostala brez in se jih je velik ponudl da sm lahko z njimi js sm šla pa k Anahi ker je bla moja BF.In smo mogl sestavit en ples in mi smo ga predstavil Đovaniju diegotu in miguelu.In miguel je ful zamišljeno gledal Mio in mene in nwm kaj je razmišljaw očitno se je odločal katero ma raj...Hm nwm za kiro se je odloču.No in pol smo šli spet spat in se je on prplazu k men u sobo se ulegu zravn mene in sva obadva zaspala.In pol predn sm ustala je šow nazaj v njegovo sobo da ga neb odkril in pol zjutraj smo mel kopanje v bazenu in js in on sva bla skup na blazini in sva se cew čas pogovarjala in on me je poljubu...In Mia je hotla da sva midva skupi Mia je bla ubistvu zaljubljena v Diegota...In tko sva js pa Miguel postala par Very Happy

HOČEM DA JE TO RES!!
Nazaj na vrh Go down
ally
× ZvesTi čLan ×
× ZvesTi čLan ×
ally


Število prispevkov : 183
Registration date : 22/03/2008

× POGOVOR O PONCHOTU × Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: × POGOVOR O PONCHOTU ×   × POGOVOR O PONCHOTU × Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 8:52 pm

ful dobre sanje.se mogoč ki nadaljujejo???
Nazaj na vrh Go down
¤..Mai..¤
× ObseDenec ×
× ObseDenec ×
¤..Mai..¤


Število prispevkov : 310
Registration date : 20/03/2008

× POGOVOR O PONCHOTU × Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: × POGOVOR O PONCHOTU ×   × POGOVOR O PONCHOTU × Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 3:02 pm

heh...
Nazaj na vrh Go down
×any×
× Novi čLan ×
× Novi čLan ×
×any×


Število prispevkov : 23
Registration date : 29/06/2008

× POGOVOR O PONCHOTU × Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: × POGOVOR O PONCHOTU ×   × POGOVOR O PONCHOTU × Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 11:06 pm

..nasT* je napisal/a:
x Dulce Bebe x je napisal/a:
Poncho je neki najlepšega kar so moje oči kadarkoli zagledale

ja meni enako Very Happy

se strinjam Mwa Mwa

aja drgač pa ful carske sanje Smile
jst bi tud kej tacga sajnla
Nazaj na vrh Go down
DulceAnahi
× UporaBnik ×
× UporaBnik ×
DulceAnahi


Število prispevkov : 74
Registration date : 09/07/2008

× POGOVOR O PONCHOTU × Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: × POGOVOR O PONCHOTU ×   × POGOVOR O PONCHOTU × Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 3:57 am

Mia.* je napisal/a:
Poncho je neki najlepšega kar so moje oči kadarkoli zagledale
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





× POGOVOR O PONCHOTU × Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: × POGOVOR O PONCHOTU ×   × POGOVOR O PONCHOTU × Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
× POGOVOR O PONCHOTU ×
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
× CANDY TELENOVELE × :: × RBD × :: × Alfonso Herrera ×-
Pojdi na: